NOWA STRONA WWW

Szanowni Państwo,

bardzo miło nam gościć Państwa na stronie internetowej Kancelarii. Rozumiemy, że wybór dopasowanej do Państwa potrzeb kancelarii prawnej nie jest łatwy. Zachęcamy zatem do bliższego poznania naszej Kancelarii.

WIĘCEJ

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Nasz zespół

Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni to zespół ludzi pełnych pasji i ambicji. Połączenie różnych zainteresowań pozwala na zapewnienie kompleksowej i wszechstronnej obsługi, a tym samym umożliwia sprawne reagowanie na zróżnicowane i indywidualne potrzeby naszych Klientów.

WIĘCEJ

NASZE MOCNE STRONY

Specjalizacje

Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii wyspecjalizowanych radców prawnych oraz aplikantów radcowskich pozwala nam na realizację zadań z wielu gałęzi prawa, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości świadczonych usług.

WIĘCEJ

WIĘCEJ
WIĘCEJ

KANCELARIA W OPINII KLIENTÓW

Referencje

Prawnik najwyższej klasy. Pomógł mi spojrzeć na mój problem z zupełnie innej strony, co ułatwiło mi ułożenie prawidłowej ścieżki postępowania.

Alicja

Pan bardzo konkretnie i w sposób zrozumiały wyjaśnił sprawę.

Ewelina

Polecam. Korzystałam z porady w sprawie rozwiązania umowy leasingu. Informacje konkretne i pomocne

Marzenna

Bardzo uprzejmy pan ,rzeczowo doradził co zrobić ,jestem bardziej spokojny i całkowicie zadowolony . Polecam.

Stanisław

5,0

140 opinii

WIĘCEJ

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Zaufali nam

7.2.2022

Nowa strona WWW

Szanowni Państwo, bardzo miło nam gościć Państwa na stronie internetowej Kancelarii. Rozumiemy, że wybór dopasowanej do Państwa potrzeb kancelarii prawnej nie jest łatwy. Wierzymy jednak, […]

WIĘCEJ

6.9.2021

Nadużycie zaufania w obrocie gospodarczym

O prawie karnym nie wspominaliśmy od dawna. Czas więc, by i ono wkroczyło na salony. O czym  więc mowa? O nadużyciu zaufania w obrocie gospodarczym. […]

WIĘCEJ
WIĘCEJ

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2004 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu (Tr-626). Od 2021 r. licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (numer licencji 1581).

W długoletniej karierze zawodowej świadczył pomoc prawną zarówno w strukturach dużego polskiego banku, jak i wiodących kancelarii prawnych o zasięgu ogólnokrajowym.

W ramach Kancelarii odpowiedzialny za kluczowe procesy restrukturyzacyjne, których celem jest możliwie najdalej idąca restrukturyzacja portfeli zadłużeń z uwzględnieniem efektywnego zaspokojenia wierzycieli. Pełnomocnik klientów Kancelarii w szeregu złożonych postępowań sądowych zarówno o charakterze procesowym, jak i innych wyspecjalizowanych procedurach, w szczególności w postępowaniach upadłościowych.

Swoją specjalizacją obejmuje unikalne i złożone procesy oddłużania w ramach obsługi prawnej wolnorynkowych sprzedaży istotnych walorów majątkowych, jak np. nieruchomości obciążonych hipoteką lub zadłużeniami dochodzonymi w postępowaniach egzekucyjnych.

W czasie wolnym wielbiciel dobrego futbolu i zagorzały sympatyk lotnictwa. Wolne chwile lubi spędzać na lotnisku zgłębiając tajniki pilotażu szybowcowego. Lotniczy modelarz redukcyjny.

Kocha podróże, zwłaszcza te z rodziną do ukochanej Chorwacji.

Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od maja 2017 roku wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu.  

Z Kancelarią związany od stycznia 2014 r. Specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, co skłoniło go do przystąpienia do egzaminu dla osób ubiegających się o licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Osiągając wynik pozytywny, decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 lipca 2021 r. uzyskał licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

W swojej kilkuletniej praktyce zawodowej skutecznie przeprowadził jako pełnomocnik kilkadziesiąt postępowań upadłościowych dotyczących zarówno przedsiębiorców, jak i konsumentów.

Równie skutecznie i efektywnie reprezentuje klientów z obszaru prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych zajmując się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych.

Obecnie, w związku z uzyskaniem licencji doradcy restrukturyzacyjnego realizuje się dodatkowo w nowej roli, pełniąc funkcję syndyka w postępowaniach upadłościowych.

Prywatnie jest zwolennikiem zdrowego trybu życia, do którego swoim przykładem stara się również zachęcić innych. Jako członek piłkarskiej reprezentacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu, wolne chwile chętnie spędza na boisku. Z nie mniejszym entuzjazmem oddaje się swoim dwóm pozostałym sportowym pasjom – kolarstwu i wycieczkom wysokogórskim. Jako dusza towarzystwa uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół.

Posługuje się językiem angielskim.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.