NOWA STRONA WWW

Szanowni Państwo,

bardzo miło nam gościć Państwa na stronie internetowej Kancelarii. Rozumiemy, że wybór dopasowanej do Państwa potrzeb kancelarii prawnej nie jest łatwy. Zachęcamy zatem do bliższego poznania naszej Kancelarii.

WIĘCEJ

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Nasz zespół

Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni to zespół ludzi pełnych pasji i ambicji. Połączenie różnych zainteresowań pozwala na zapewnienie kompleksowej i wszechstronnej obsługi, a tym samym umożliwia sprawne reagowanie na zróżnicowane i indywidualne potrzeby naszych Klientów.

WIĘCEJ

NASZE MOCNE STRONY

Specjalizacje

Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii wyspecjalizowanych radców prawnych oraz aplikantów radcowskich pozwala nam na realizację zadań z wielu gałęzi prawa, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości świadczonych usług.

WIĘCEJ

WIĘCEJ
WIĘCEJ

KANCELARIA W OPINII KLIENTÓW

Referencje

Pan bardzo konkretnie i w sposób zrozumiały wyjaśnił sprawę.

Ewelina

Bardzo uprzejmy pan ,rzeczowo doradził co zrobić ,jestem bardziej spokojny i całkowicie zadowolony . Polecam.

Stanisław

Polecam. Korzystałam z porady w sprawie rozwiązania umowy leasingu. Informacje konkretne i pomocne

Marzenna

Prawnik najwyższej klasy. Pomógł mi spojrzeć na mój problem z zupełnie innej strony, co ułatwiło mi ułożenie prawidłowej ścieżki postępowania.

Alicja

5,0

140 opinii

WIĘCEJ

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Zaufali nam

restrukturyzacja

7.2.2024

CHARAKTERYSTYKA POSTĘPOWANIA O ZATWIERDZENIE UKŁADU (PZU)

Postępowanie o zatwierdzenie układu („PZU”) stanowi jedno z czterech postępowań restrukturyzacyjnych przewidzianych w polskim prawie restrukturyzacyjnym. Podobnie jak w przypadku pozostałych postępowań restrukturyzacyjnych, celem PZU jest uniknięcie ogłoszenia upadłości dłużnika niewypłacalnego lub zagrożonego niewypłacalnością.

WIĘCEJ

10.10.2023

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię

Dane Administratora danych Administratorem danych osobowych przekazanych w procesie rekrutacji jest Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. […]

WIĘCEJ
WIĘCEJ

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2004 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu (Tr-626). Od 2021 r. licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (numer licencji 1581).

W długoletniej karierze zawodowej świadczył pomoc prawną zarówno w strukturach dużego polskiego banku, jak i wiodących kancelarii prawnych o zasięgu ogólnokrajowym.

W ramach Kancelarii odpowiedzialny za kluczowe procesy restrukturyzacyjne, których celem jest możliwie najdalej idąca restrukturyzacja portfeli zadłużeń z uwzględnieniem efektywnego zaspokojenia wierzycieli. Pełnomocnik klientów Kancelarii w szeregu złożonych postępowań sądowych zarówno o charakterze procesowym, jak i innych wyspecjalizowanych procedurach, w szczególności w postępowaniach upadłościowych.

Swoją specjalizacją obejmuje unikalne i złożone procesy oddłużania w ramach obsługi prawnej wolnorynkowych sprzedaży istotnych walorów majątkowych, jak np. nieruchomości obciążonych hipoteką lub zadłużeniami dochodzonymi w postępowaniach egzekucyjnych.

W czasie wolnym wielbiciel dobrego futbolu i zagorzały sympatyk lotnictwa. Wolne chwile lubi spędzać na lotnisku zgłębiając tajniki pilotażu szybowcowego. Lotniczy modelarz redukcyjny.

Kocha podróże, zwłaszcza te z rodziną do ukochanej Chorwacji.

Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.