Kredyty frankowe

Kredyty indeksowane oraz denominowane w walucie franka szwajcarskiego (CHF) stanowią problemem dla kredytobiorców. Pomimo wieloletniej spłaty kredytu saldo kapitału pozostałego do spłaty po przeliczeniu na złotówki często jest wyższe od kwoty kredytu otrzymanego przez kredytobiorców, a wysokość rat kredytowych znacznie odbiega od ich zakładanej na początku wysokości.

Kredytobiorcy nie zawsze muszą, jednak akceptować taki stan rzeczy. Kancelaria od wielu lat prowadzi sprawy o odfrankowienie oraz o stwierdzenie nieważności umów kredytów waloryzowanych, indeksowanych i denominowanych, a także reprezentuje klientów w sprawach, w których bank sam skierował sprawę do sądu w związku z wcześniejszym wypowiedzeniem umowy kredytowej. Słuchamy potrzeb naszych Klientów a do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością i zrozumieniem, każdorazowo poszukując najlepszych dla danego problemu rozwiązań.

Jak pomagamy?

Jak możemy pomóc?

Krzysztof Lange

radca prawny / doradca restrukturyzacyjny / Partner

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.