O nas

KANCELARIA W OPINII KLIENTÓW

Referencje

Polecam. Korzystałam z porady w sprawie rozwiązania umowy leasingu. Informacje konkretne i pomocne

Marzenna

Prawnik najwyższej klasy. Pomógł mi spojrzeć na mój problem z zupełnie innej strony, co ułatwiło mi ułożenie prawidłowej ścieżki postępowania.

Alicja

Bardzo uprzejmy pan ,rzeczowo doradził co zrobić ,jestem bardziej spokojny i całkowicie zadowolony . Polecam.

Stanisław

Pan bardzo konkretnie i w sposób zrozumiały wyjaśnił sprawę.

Ewelina

5,0

140 opinii

WIĘCEJ
WIĘCEJ

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Zaufali nam

KILKA SŁÓW O KANCELARII

Kim jesteśmy?

Początki Kancelarii sięgają 2013 r. kiedy to radca prawny Krzysztof Lange, korzystając z doświadczeń nabywanych od 2004 r. w trakcie pracy w instytucjach bankowych oraz w ramach współpracy z renomowanymi kancelariami, założył w Toruniu własną praktykę prawną.

W 2017 r. radca prawny Krzysztof Lange wraz z radcą prawnym Mateuszem Grzelakiem powołali do życia spółkę partnerską, która w celu zapewnienia Klientom kompleksowej pomocy prawnej systematycznie rozbudowuje zespół o kolejnych radców prawnych oraz aplikantów radcowskich.

Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz innowacyjnego i dynamicznego podejścia pozwala na zapewnienie Klientom bezzwłocznej reakcji na zaistniałe problemy oraz udzielenie im rzetelnej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej. Przy prowadzeniu spraw naszych Klientów skupiamy się przy tym na wysokiej jakości świadczonych usług oraz na zapewnieniu każdemu Klientowi poczucia komfortu, że podjęte zostaną wszelkie kroki prawne w celu optymalnego rozwiązania jego problemu. Naszym celem jest szukanie odpowiedniego remedium na każdy problem prawny naszych Klientów.

Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii wyspecjalizowanych radców prawnych oraz aplikantów radcowskich pozwala nam na realizację zadań z wielu gałęzi prawa, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości świadczonych usług.

Kancelaria zajmuje się obsługą postępowań upadłościowych – zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Bogate doświadczenie zdobyte przez Kancelarię w sprawach o ogłoszenie upadłości i w toku postępowań upadłościowych pozwala nam na wsparcie Klientów zarówno na etapie przygotowywania wniosków o ogłoszenie upadłości, jak i w toku postępowania sądowego i postępowania po ogłoszeniu upadłości. Poza reprezentacją Klientów przed sądami wspieramy naszych Klientów także w toku postępowań mediacyjnych i w bezpośrednich kontaktach z wierzycielami. Dzięki wnikliwej analizie sytuacji naszych Klientów wielokrotnie udało nam się także pomóc w skutecznej restrukturyzacji ich finansów.

Wspieramy także naszych Klientów w tworzeniu, przekształcaniu i rozwijaniu ich przedsiębiorstw. Dzięki wieloosobowemu i wszechstronnemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić obsługiwanym przez nas firmom kompleksową oraz profesjonalną opiekę prawną w zakresie ich bieżącej działalności, w tym w szczególności pomagając im w trakcie negocjacji biznesowych, przygotowując bądź sprawdzając umowy lub dokumenty prawne, sporządzając opinie prawne dotyczące aktualnie obowiązujących przepisów prawnych, a także aktywnie wspierając je w kontaktach z instytucjami finansowymi, w tym w szczególności z podmiotami bankowymi i leasingowymi.

Reprezentujemy też konsumentów w sporach z bankami powstałymi na tle tzw. „kredytów frankowych”, w tym uzyskując dla naszych Klientów wyroki stwierdzające nieważność umów kredytowych indeksowanych lub denominowanych do waluty franka szwajcarskiego oraz orzeczenia zasądzające na ich rzecz zwrot wpłaconych środków.

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Nasz zespół

Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni to zespół ludzi pełnych pasji i ambicji. Połączenie różnych zainteresowań pozwala na zapewnienie kompleksowej i wszechstronnej obsługi, a tym samym umożliwia sprawne reagowanie na zróżnicowane i indywidualne potrzeby naszych Klientów.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.