O nas

KILKA SŁÓW O KANCELARII

Kim jesteśmy?

Początki Kancelarii sięgają 2013 r. kiedy to radca prawny Krzysztof Lange, korzystając z doświadczeń nabywanych od 2004 r. w trakcie pracy w instytucjach bankowych oraz w ramach współpracy z renomowanymi kancelariami, założył w Toruniu własną praktykę prawną.

W 2017 r. radca prawny Krzysztof Lange wraz z radcą prawnym Mateuszem Grzelakiem powołali do życia spółkę partnerską, która w celu zapewnienia Klientom kompleksowej pomocy prawnej systematycznie rozbudowuje zespół o kolejnych radców prawnych oraz aplikantów radcowskich.

Połączenie wieloletniego doświadczenia oraz innowacyjnego i dynamicznego podejścia pozwala na zapewnienie Klientom bezzwłocznej reakcji na zaistniałe problemy oraz udzielenie im rzetelnej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawnej. Przy prowadzeniu spraw naszych Klientów skupiamy się przy tym na wysokiej jakości świadczonych usług oraz na zapewnieniu każdemu Klientowi poczucia komfortu, że podjęte zostaną wszelkie kroki prawne w celu optymalnego rozwiązania jego problemu. Naszym celem jest szukanie odpowiedniego remedium na każdy problem prawny naszych Klientów.

Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii wyspecjalizowanych radców prawnych oraz aplikantów radcowskich pozwala nam na realizację zadań z wielu gałęzi prawa, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości świadczonych usług.

Kancelaria zajmuje się obsługą postępowań upadłościowych - zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Bogate doświadczenie zdobyte przez Kancelarię w sprawach o ogłoszenie upadłości i w toku postępowań upadłościowych pozwala nam na wsparcie Klientów zarówno na etapie przygotowywania wniosków o ogłoszenie upadłości, jak i w toku postępowania sądowego i postępowania po ogłoszeniu upadłości. Poza reprezentacją Klientów przed sądami wspieramy naszych Klientów także w toku postępowań mediacyjnych i w bezpośrednich kontaktach z wierzycielami. Dzięki wnikliwej analizie sytuacji naszych Klientów wielokrotnie udało nam się także pomóc w skutecznej restrukturyzacji ich finansów.

Wspieramy także naszych Klientów w tworzeniu, przekształcaniu i rozwijaniu ich przedsiębiorstw. Dzięki wieloosobowemu i wszechstronnemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić obsługiwanym przez nas firmom kompleksową oraz profesjonalną opiekę prawną w zakresie ich bieżącej działalności, w tym w szczególności pomagając im w trakcie negocjacji biznesowych, przygotowując bądź sprawdzając umowy lub dokumenty prawne, sporządzając opinie prawne dotyczące aktualnie obowiązujących przepisów prawnych, a także aktywnie wspierając je w kontaktach z instytucjami finansowymi, w tym w szczególności z podmiotami bankowymi i leasingowymi.

Reprezentujemy też konsumentów w sporach z bankami powstałymi na tle tzw. „kredytów frankowych”, w tym uzyskując dla naszych Klientów wyroki stwierdzające nieważność umów kredytowych indeksowanych lub denominowanych do waluty franka szwajcarskiego oraz orzeczenia zasądzające na ich rzecz zwrot wpłaconych środków.

KANCELARIA W OPINII KLIENTÓW

Referencje

Prawnik najwyższej klasy. Pomógł mi spojrzeć na mój problem z zupełnie innej strony, co ułatwiło mi ułożenie prawidłowej ścieżki postępowania.

Alicja

Bardzo uprzejmy pan ,rzeczowo doradził co zrobić ,jestem bardziej spokojny i całkowicie zadowolony . Polecam.

Stanisław

Pan bardzo konkretnie i w sposób zrozumiały wyjaśnił sprawę.

Ewelina

Polecam. Korzystałam z porady w sprawie rozwiązania umowy leasingu. Informacje konkretne i pomocne

Marzenna

5,0

140 opinii

WIĘCEJ

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Nasz zespół

Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni to zespół ludzi pełnych pasji i ambicji. Połączenie różnych zainteresowań pozwala na zapewnienie kompleksowej i wszechstronnej obsługi, a tym samym umożliwia sprawne reagowanie na zróżnicowane i indywidualne potrzeby naszych Klientów.

WIĘCEJ

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY

Zaufali nam

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.