Upadłość

Utrata pracy. Choroba. Zaciągnięcie kredytu we frankach. Problemy finansowe firmy i utrata płynności z powodu kryzysu w branży bądź pandemii Covid-19, albo braku płatności ze strony kontrahenta. To tylko przykładowe przyczyny popadnięcia w problemy finansowe zarówno przysłowiowego Kowalskiego jak i niejednej firmy. Sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej, gdy komornik wszczyna egzekucję i zajmuje majątek firmowy lub prywatny.

Tracimy grunt pod nogami, często zaciągamy kolejne zobowiązania – nawet tzw. chwilówki”, licząc że sytuacja ulegnie poprawie. Wpadamy w spiralę zadłużenia, perspektywy na przyszłość są coraz gorsze. W takim wypadku decyzja może być tylko jedna – złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości.

Od kilku lat na dużą skalę pomagamy firmom oraz osobom fizycznym w procedurze upadłości: odpowiednio firmowej i konsumenckiej. Nasze doświadczenie oraz wiedza doprowadziły nas do skutecznego i satysfakcjonującego dla naszych klientów zakończenia kilkudziesięciu postępowań upadłościowych oraz uzyskania licencji doradcy restrukturyzacyjnego przez dwóch partnerów Kancelarii, co umożliwia pełnienie funkcji syndyka w postępowaniach upadłościowych. Zakres naszych usług jest kompleksowy i obejmuje zarówno przygotowanie wniosków o ogłoszenie upadłości, jak i pomoc w postępowaniu upadłościowym, już po ogłoszeniu upadłości przez Sąd.

Jak pomagamy?

Jak możemy pomóc?

Firmie – niezależnie czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza czy spółka:

Konsumenta:

Krzysztof Lange

radca prawny / doradca restrukturyzacyjny / Partner

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.