DORADZTWO RESTRUKTURYZACYJNE

Lange Restrukturyzacje

Lange Restrukturyzacje Sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę postępowań o ogłoszenie upadłości, a także upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych we wszystkich ich odmianach.

KONTAKT

SYNDYK SPRZEDA

Oferty sprzedaży prowadzonych przez syndyka w toku postępowań upadłościowych

KILKA SŁÓW O SPÓŁCE

Kim jesteśmy?

Lange Restrukturyzacje Sp. z o.o. jest nowym wyzwaniem zawodowym radcy prawnego Krzysztofa Lange oraz jednocześnie naturalną konsekwencją jego wieloletniej praktyki w dziedzinie upadłości i restrukturyzacji. Wspólnicy Spółki dysponują dużym doświadczeniem wyniesionym z reprezentacji szeregu klientów w wielu postępowaniach upadłościowych na terenie całego kraju, w tym także „konsumenckich” oraz w postępowaniach restrukturyzacyjnych. Krzysztof Lange posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego (numery licencji: 1580).

KRS: 0000935192 | REGON: 520-539-067 | NIP: 956-237-22-95

Numery rachunków bankowych:

BNP Paribas Bank Polska S.A.: 98 1600 1462 1747 9447 6000 0001 (rachunek główny)

BNP Paribas Bank Polska S.A.: 71 1600 1462 1747 9447 6000 0002 (rachunek VAT)

NASZE MOCNE STRONY

Co oferujemy?

Lange Restrukturyzacje Sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę postępowań o ogłoszenie upadłości, a także upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych we wszystkich ich odmianach.

W zakresie postępowań o ogłoszenie upadłości oferujemy kompleksową analizę sytuacji prawnej podmiotu który boryka się z problemami finansowymi (firmy lub konsumenta), dokumentacji klienta oraz przygotowanie stosownych wniosków o ogłoszenie upadłości i reprezentację przed sądem upadłościowym.

W zakresie postępowań upadłościowych Spółka może wystąpić jako syndyk w postępowaniu upadłościowym przedsiębiorcy oraz w tzw. „upadłości konsumenckiej

analiza sytuacji prawnej i dokumentacji

przygotowanie wniosku o ogłoszenie upadłości

reprezentacja przed sądem i syndykiem

występowanie jako syndyk w postępowaniach upadłościowych

W ramach restrukturyzacji Spółka występuje jako nadzorca lub zarządca w postępowaniach:

o zatwierdzenie układu

przyspieszonym postępowaniu układowym

postępowaniu układowym

postępowaniu sanacyjnym

Dzięki zapleczu w postaci kadry wykwalifikowanych prawników praktykujących w Lange Kancelaria Prawna Spółka Partnerska Radcowie Prawni, Spółka Lange Restrukturyzacje może podjąć się wyzwania realizacji każdego postępowania upadłościowego lub restrukturyzacyjnego w sposób gwarantujący szybkość, sprawność oraz celowość i skuteczność działania.

Doświadczenie zawodowe radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego Krzysztofa Lange umożliwia również sprawne doradztwo restrukturyzacyjne dla dłużników oraz wierzycieli.

Biuro Toruń

Lange Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Dominikańska 9 (Nowy Arsenał), 87-100 Toruń

tel.: +48 501 698 828

e-mail: sekretariat@lange.pl

Biuro Warszawa

Lange Restrukturyzacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Młynarska 8/12, 01-126 Warszawa

tel.: +48 501 698 828

e-mail: sekretariat@lange.pl

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.