Prawo nieruchomości

Transakcje dotyczące nieruchomości nie są łatwym zadaniem i mogą wiązać się z wieloma rozmaitymi pułapkami. Kupno i sprzedaż nieruchomości jest możliwa, nawet kiedy jest ona obciążona ograniczonym prawem rzeczowym w postaci hipoteki lub służebności. Z uwagi na niezwykle często występujące wysokie skomplikowanie spraw związanych z nieruchomościami oraz duże ryzyko finansowe po stronie Klientów warto skorzystać zatem z pomocy specjalistów.

Posiadamy bogate doświadczenie oraz kompetencje w zakresie prawa nieruchomości, dzięki któremu rozumiemy i odpowiadamy w sposób kompleksowy na potrzeby naszych Klientów z szeroko pojętej branży nieruchomościowej. Niezależnie od Państwa problemu, dzięki ukierunkowaniu na indywidualne potrzeby każdego Klienta, jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązaniu każdej sprawy związanej z prawem nieruchomości.

Jak pomagamy?

Jak możemy pomóc?

Krzysztof Lange

radca prawny / doradca restrukturyzacyjny / Partner

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.