radca prawny

Tomasz Ogulewicz

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z Kancelarią związany od 2015 r. Od 2019 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu.

Absolwent Podyplomowych Studiów Prawa Pracy prowadzonych przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

W Kancelarii zajmuje się szeroko rozumianym prawem zobowiązań, windykacją, dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych na tle prawa ubezpieczeń gospodarczych oraz deliktów, prawem pracy, prawem wekslowym oraz prawem finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem sporów na tle umów leasingu oraz spraw kredytowych (w tym tzw. sporów na tle umów odniesionych do waluty obcej).

Zajmuje się również prawem upadłościowym zarówno w postępowaniach w sprawie o ogłoszenie upadłości osób fizycznych i przedsiębiorców, jak i wsparciem obsługi spraw prowadzonych przez doradców restrukturyzacyjnych Kancelarii wyznaczonych jako syndyk masy upadłości.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Lubi sport i dobrą literaturę, w szczególności kryminalną i historyczną.

Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

+48 798 928 082

ogulewicz@lange.pl

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.