partner w Kancelarii, radca prawny, doradca restrukturyzacyjny

Krzysztof Lange

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2004 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu (Tr-626). Od 2021 r. licencjonowany doradca restrukturyzacyjny (numer licencji 1581).

W długoletniej karierze zawodowej świadczył pomoc prawną zarówno w strukturach dużego polskiego banku, jak i wiodących kancelarii prawnych o zasięgu ogólnokrajowym.

W ramach Kancelarii odpowiedzialny za kluczowe procesy restrukturyzacyjne, których celem jest możliwie najdalej idąca restrukturyzacja portfeli zadłużeń z uwzględnieniem efektywnego zaspokojenia wierzycieli. Pełnomocnik klientów Kancelarii w szeregu złożonych postępowań sądowych zarówno o charakterze procesowym, jak i innych wyspecjalizowanych procedurach, w szczególności w postępowaniach upadłościowych.

Swoją specjalizacją obejmuje unikalne i złożone procesy oddłużania w ramach obsługi prawnej wolnorynkowych sprzedaży istotnych walorów majątkowych, jak np. nieruchomości obciążonych hipoteką lub zadłużeniami dochodzonymi w postępowaniach egzekucyjnych.

W czasie wolnym wielbiciel dobrego futbolu i zagorzały sympatyk lotnictwa. Wolne chwile lubi spędzać na lotnisku zgłębiając tajniki pilotażu szybowcowego. Lotniczy modelarz redukcyjny.

Kocha podróże, zwłaszcza te z rodziną do ukochanej Chorwacji.

Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

+48 501 382 002

lange@lange.pl

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.