radca prawny

Michał Kosecki

Z Kancelarią związany od czerwca 2017 r. Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obronił pracę magisterską pt. „Upadłość konsumencka w polskim prawie upadłościowym”. Podczas studiów aktywnie zaangażowany w działalność samorządu studenckiego, w ramach którego pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego Samorządu Studenckiego UMK ds. prawnych.

Od 2022 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu.

Swoje zainteresowania zawodowe skupia na prawie upadłościowym, w szczególności na tematyce upadłości konsumenckiej. W Kancelarii zajmuje się również procesami restrukturyzacyjnymi oraz postępowaniami windykacyjnymi na wszystkich ich etapach. W kręgu jego zainteresowań leży także prawo własności przemysłowej ze szczególnym uwzględnieniem ochrony znaków towarowych i nazw handlowych oraz tematyka zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Wolne chwile spędza na boisku piłki nożnej, podróżując, wędrując po górach bądź przy dobrej książce.

Posługuje się językiem angielskim.

+48 509 384 321

kosecki@lange.pl

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.