aplikant radcowski

Joanna Tarasevich

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także absolwentka filologii polskiej na Wydziale Filologicznym (Collegium Maius) tegoż samego Uniwersytetu.

Od 2018 r. wpisana na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu.
Z Kancelarią związana od 2018 r. Wcześniej zdobywała doświadczenie pracując w toruńskich kancelariach oraz instytucjach bankowych. Interesuje się zarówno prawem karnym jak i cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości, prawa pracy, prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, prawa reklamy oraz prawa nieuczciwej konkurencji.

Prywatnie pasjonatka muzyki, zwłaszcza klasycznej i francuskiej, co znajduje potwierdzenie w fakcie, iż jest także absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku na kierunku skrzypce. Dodatkowo interesuje się architekturą wnętrz i z niesłabnącym entuzjazmem pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie.

Posługuje się językiem rosyjskim, francuskim i angielskim.

+48 512 622 330

tarasevich@lange.pl

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.