Kierownik Biura

Martyna Pilarczyk

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2018 r. studentka studiów doktoranckich z zakresu nauk prawnych na tym samym Wydziale. Laureatka nagrody trzeciego stopnia w konkursie im. prof. Jana Białocerkiewicza na najlepsze prace magisterskie napisane na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w roku akademickim 2017/2018.

Prelegentka na konferencjach naukowych, a także ich współorganizatorka. Autorka publikacji naukowych, z których ostatnia pt. „Wysłuchanie dziecka w procesie cywilnym” ukazała się w 2021 r. nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer będącego międzynarodowym wydawnictwem prawniczym specjalizującym się w publikacjach skierowanych do branży prawniczej i ekonomicznej oraz branży ochrony zdrowia. Z Kancelarią związana od sierpnia 2020 r. Wcześniej zdobywała doświadczenie pracując w kancelarii komorniczej skąd wyniosła praktyczną wiedzę w zakresu postępowania egzekucyjnego.

Prywatnie zakochana w Tatrach i górskich wędrówkach.

Biegle posługuje się językiem angielskim.

+48 501 519 748

pilarczyk@lange.pl.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.