aplikant radcowski

Anna Lamtych

Ukończyła Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracę magisterską pt. „Konstrukcja prawna roszczeń uzupełniających w prawie pracy” obroniła w Katedrze Prawa Pracy w czerwcu 2021 r.

Jest autorką licznych publikacji naukowych z zakresu prawa pracy w tym m.in. pt. „Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia na skutek popełnienia przestępstwa przez pracownika” oraz pt. „Wynagrodzenie skazanych za pracę wykonywaną w okresie odbywania kary pozbawienia wolności”, a także organizatorką wielu projektów naukowo-badawczych. W trakcie studiów brała udział w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach naukowych.

Za wybitne osiągniecia otrzymała dwukrotnie Stypendium Prezydenta Miasta Torunia oraz Stypendia Rektora dla Najlepszych Studentów. Po ukończeniu studiów została Najlepszą Absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już od II roku studiów, odbywając praktyki oraz staże w kancelariach prawnych i organach wymiaru sprawiedliwości.

W październiku 2021 r. rozpoczęła studia podyplomowe z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie odbywa aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Współpracę z Kancelarią rozpoczęła w czerwcu 2020 r. Swoje zainteresowania koncentruje przede wszystkim wokół prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego oraz prawa pracy. W Kancelarii zajmuje się także sporządzaniem dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy oraz umów.

Prywatnie interesuje się ukształtowaniem przestrzeni miejskiej oraz architekturą modernistyczną. Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

+48 572 416 720

lamtych@lange.pl

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.